Магнетни Флип Кожен Паричник Книга Случај за iPhone 11 12 Про Max XR X XS Max SE 2020 8 7 6s 6 Плус Втиснување Цвет Телефон Маска,Виолетова,за iPhone 12

Магнетни Флип Кожен Паричник Книга Случај за iPhone 11 12 Про Max XR X XS Max SE 2020 8 7 6s 6 Плус Втиснување

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

На работ направени од врвот одделение трајни мека TPU материјал, Донесе удобно и мека на допир се чувствуваат,За бришење назад направени од хард КОМПЈУТЕР,покажуваат убавината на вашиот телефон.Прецизно сечење, брз пристап толку копчето, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња и нечујно копчето, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.Шок Заштита - Телефон Случаи Имитација airbag дизајн во четирите агли, телефонот капки игра важна ефикасно олеснување на влијанието, НАВИСТИНА ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА.Нула Доказ - На инцизија е повисока од екран и камера, совршено го спречува мобилен телефон од гребење,Со стереоскопски копчето за да се заштити вистинска машина копчето, не ефект чувствителни.Најдобар Подарок : Еден телефон случај, кои ги комбинира добар изглед дизајн и заштита Изненадување подарок за вашиот најдобар пријател или љубовник, како што се дечко и девојка, маж и жена во Божиќ ноќ на Вештерките, Денот на Вљубените, роденден, свадба, годишнина и така натаму.Материјал : Направен од Висок Квалитет на СТП Кожа Мека Silicone Color : Темно Сина, Светло Сина, Виолетова, Розово Злато, Red Features : 3 D Чипка Цвет Кожен Паричник Флип Case Feature : Флип Стојат,Укината Паричникот Картичка,Пари Clip Style : Луксузни Модни Кожа Телефон Случај Браник Shell Fit Луѓе : Жените мајка Момче пријател Девојка Дете Gift1 : 1 отворен калап,мека работ школка, многу добро се чувствуваат, добра quality Please бидете сигурни дека вашиот модел на телефон да order Package вклучува : 1pc мобилен телефон случај.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата