КУТИЈА САД BBINP1889Y Пластични Оџакот Висат Бин Кутии, 18 x 8 1/4 x 9, Жолта (Пакување од 6)

КУТИЈА САД BBINP1889Y Пластични Оџакот Висат Бин Кутии, 18 x 8 1/4 x 9, Жолта (Пакување од 6)

Во магацинот
DEN 726.96
Од стоката:

Издржлива пластика изградба.Рамен преден панел е совршен за етикетирање.Кантите оџакот за да се зачува простор.Се зголеми ефикасноста на кантите со користење на бин divider акции Број bind146. Може да се користи со бин Организаторите. 18" x 8 1/4" x 9" Жолта пластична оџакот & висат Бин кутии.Имајте мали делови организирани.Издржлива пластика изградба.Рамен преден панел е совршен за етикетирање.Кантите оџакот за да се зачува простор.Се зголеми ефикасноста на кантите со користење на Бин Divider акции број bind146. Може да се користи со Бин организаторите.Се продава од страна на поединецот за Отпадоци во случај количини.Внатре димензии : 17 1/8" x 6 3/4" x 8 1/4".одговара на полица Големина 18".

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата