NoTrax 478S1860OK, Удобност, Стил Мат, 18 Ширина x 60 Должина x 1/2 Дебелина, Дабови

NoTrax 478S1860OK, Удобност, Стил Мат, 18 Ширина x 60 Должина x 1/2 Дебелина, Дабови

Во магацинот
DEN 1714.32
Од стоката:

Удобност, стил обезбедува cushioned поддршка и утеха, без разлика дали сте готвење, го прават јадења во кујната, или вршење на перење - изработка на домашни задолженија полесно.Направени на комерцијални одделение материјали, но attractively наменета за домашна употреба, удобност, стил ќе обезбеди години на служба.ПВЦ врвот површината е отпорен на боење и е лесен за чистење, додека ПВЦ затворен мобилен сунѓерот база ублажува нога и назад непријатност.Удобност, стил е beveled на сите четири страни за да се обезбеди безбедност од вкусовите и намалување на тастатурата за движење.Атрактивни дрво жито врвот површината надополнува било оркестарот.No Trax, удобност, стил мат обезбедува cushioned поддршка и утеха, без разлика дали сте готвење, го прават јадења во кујната, или вршење на перење - изработка на домашни задолженија полесно.Направени на комерцијални одделение материјали, но attractively наменета за домашна употреба, удобност, стил ќе обезбеди години на служба.ПВЦ врвот површината е отпорен на боење и е лесен за чистење, додека ПВЦ затворен мобилен сунѓерот база ублажува нога и назад непријатност.Удобност, стил е beveled на сите четири страни за да се обезбеди безбедност од вкусовите и намалување на тастатурата за движење.Атрактивни дрво жито врвот површината надополнува било оркестарот.Мерки 60-инчи должина од 18-инчи ширина од 1/2-инчи дебела.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата