Оригиналниот Rsenr R11 Електрични Msk Филтер,Внатрешниот Филтер X 4,Фан Филтер X 10,Погоден За Носене Прочистувач На Воздух Додатоци

Оригиналниот Rsenr R11 Електрични Msk Филтер,Внатрешниот Филтер X 4,Фан Филтер X 10,Погоден За Носене Прочистувач

Во магацинот
DEN 935.76
Од стоката:

Оригиналниот Rsenr R11 Електрични Msk Филтер. 【Повеќе филтер елементи】Бела Внатрешниот Филтер X 4, Фан Филтер(Сини или зелени)*2 (10 PCS). 4-слој за компресија,Посилна заштита, Добра пропустливост на воздух, филтрација ефикасност повеќе од 95%.Original accessories, совршено се вклопуваат. 【Bwinmak услуги】Една година бесплатна гаранција, било какви прашања може да не контактирате во било кое време.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата