NoTrax 194 Безбедност Порака Мат, Сушење Зона, 3'x5', Зелена, 194SDZ35GN

NoTrax 194 Безбедност Порака Мат, Сушење Зона, 3'x5', Зелена, 194SDZ35GN

Во магацинот
DEN 2663.52
Од стоката:

ВНИМАНИЕ ГРАБАЊЕ ДИЗАЈНИ - Високо видливи бои и графика за итно идентификација на важните области, направен со инјектирање на боја длабоко во тепих куп за долгорочната живописни бои кои се противи исчезнува со текот на времето.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - На 24 унца најлон врвот површината обезбедува одлични влага апсорпција и задржување за употреба во локации со среден сообраќај.ОСТАНУВА ВО МЕСТО - На тешки-должност винил подлога создава површината триење, значително намалувајќи мат движење на мазни подови, како што се дрво, мермер, плочка, или од бетон.ПОВЕЌЕ ОПЦИИ - Нашите душеци доаѓаат во различни големини, како и неколку бои.Некои дизајни се достапни во француските & шпански.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА - Нашите душеци нудат јасни пораки, и да се обезбеди можноста за чистење на нечистотија и влага од чевли и одржување објекти за безбедна и чиста.Безбедност Порака душеци се направи вашата безбедност порака гласно и јасно, додека одржување на објекти за почист и побезбеден.Внимание-грабање дизајни се зајакне критички пораки, нудејќи функционалност за чистење на нечистотија и влага од чевли и одржување објекти за почист и побезбеден.На душеци се направени од високо-квалитет на влакна со тешки-должност винил поддршка кои се создаваат на површината триење, значително намалувајќи мат движење на мазни подови, како што се дрво, мермер, плочка, или од бетон.Боја се инјектира длабоко во тепих куп за долгорочната живописни бои кои се противи исчезнува со текот на времето.Пред-печатени порака душеци предупредуваат вработени кои можат да бидат внесување на опасни област, може да ви треба посебен уво или око за заштита, или само да дејствува како потсетник да размислуваат и да дејствуваат безбедно во работните средини.Нови стилови се достапни потсетат корисници на социјална дистанцирање и чистење упатства.Изберете messages (пораки) се исто така достапен и на шпански и француски.Произведено во САД.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата