MOSNOVO Magnolia Флорални Цвет Шема Наменета за iPhone 11 Случај,Јасно Случај со Дизајн Девојки, Жени,TPU Браник со Заштитен Капак тежок Случај

MOSNOVO Magnolia Флорални Цвет Шема Наменета за iPhone 11 Случај,Јасно Случај со Дизајн Девојки, Жени,TPU Браник

Во магацинот
DEN 407.76
Од стоката:

MOSNOVO Случај Компатибилен со i Phone 11 - кој со иновативни shockproof материјал и ко-моделирани со двоен слој за заштита (TPU Браник + Тешко Задниот Панел), кој го штити од гребнатини, испакнатини и повеќе.Кристално јасна, тенок, транспарентни заштитен браник случај телото открива и го подобрува оригиналот телефон боја.MOSNOVO случај одговараат совршено за i Phone 11 во Бела, Црна, Зелена, Жолта, Виолетова и Црвена боја.Секој од нашите дела се отпечатени со мирис, уверение, нула, отпорни на мастило.Издржливи против пролизгување TPU држи телефонот лесен и лесно да се инсталира и потпора.Лесен пристап до сите копчиња и пристаништа.Додека кој воскресна рамки на живот екран и камера исклучување на рамна површина.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата