Лукс од Jere Дамаск Челик 256 Слој Виткање Врежан Камила Коска се Справи со Нож

Лукс од Jere Дамаск Челик 256 Слој Виткање Врежан Камила Коска се Справи со Нож

Во магацинот
DEN 6480.00
Од стоката:

ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ : Должина : 6.3 во, Ширина : 1in, , ,.Одличен Квалитет и врвна заврши.Голема Изборот На Подарок.Совршен за Дома Décor, Божиќ Подароци, Совршен Keepsake Подарок.Луксузни Подароци од Jere од 1978 година. БРЗА ИСПОРАКА : Сите налози брод во рок од еден работен ден.Должина на Објектот : 6.3 Материјал : Акценти : Bone Material : Нагласена Колор 1 : Cream Feature : Кожа Sheath Length на Објектот U/M : in Material : Основно : Дамаск Steel Item Тежина U/M : lbs Width на Објектот : 1 Width на Објектот U/M : in Packaging : Подарок Boxed Product Тип : Gift Sold од Страна на Единица : Each Material : Основно - Боја : Сребро Tone Gift Тип : Ножеви & Алатки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата