Стелт Cam Безбедност Кутија за Пролер Снајперист МО и Про Снајперистот Игра Камери

Стелт Cam Безбедност Кутија за Пролер Снајперист МО и Про Снајперистот Игра Камери

Во магацинот
DEN 1560.00
Од стоката:

Model_Number - STCBBP.Стелт Cam Security/Носат Кутија STC-BBP, Со Стелт Cam Security/Носат Кутија има челик заклучување заградата.Тоа е произведен сите ќе челична конструкција за да се обезбеди точна камера одговара.Ова овозможува камерата да бидат земени во и надвор и уште точка назад кон истото место.Постои прав обложени заврши дека е песочник.Тоа им помага да се заштити вашата камера од природи елементи и тоа ќе престане животни од џвакање на вашата камера., Munufacturer : Стелт Cam, Модел : STC-BBP.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата