Ткаени Складирање Перење Јаже Кошница - Памук Високи Круг Мека Симпатична Мечка Кошеви Ќебиња Играчка бебе соба Дневна Соба Подарок за Бебето Момчиња Девојчиња 15.4

Ткаени Складирање Перење Јаже Кошница - Памук Високи Круг Мека Симпатична Мечка Кошеви Ќебиња Играчка бебе

Во магацинот
DEN 654.72
Од стоката:

Безбедно и Хигиенски - На пациентот Перење Кошница е направена со високо-квалитетни и еко-пријателски 100% коноп јаже, кој е природен и здрав без хемиски мирис.Затоа, тоа е безбедно за вас и вашето семејство.Ве молиме да бидат сигурни да го користите како ткаени складирање сад дома.Уникатна Цртан Дизајн - Со симпатична мечка цртан филм изглед и одличната изработка, нашиот дом оркестарот складирање кошница не само што ви помага да се одржи различни предмети, но, исто така, додава слатка талент за вашиот дом, покрај тоа, неутрални и елегантен боја ќе се вклопуваат добро со вашиот дом со стил.Мулти-цел Кошница - Нашиот Голем Складирање Кошница е погодна за чување на повеќе објекти, како што се фармерки, кошули или ќебиња во перална, списанија, тоалет хартија или бања пешкири во бањата, растенија или декор во вашиот дом, играчки во дете соба, градинарство алатки во дворот, итн.Сигурен кошница да се создаде среди и топол дом.Мека и Фирма - валкани алишта попречи е мека и силни, цврсти доволно да се поддржи тешка тежина.Покрај тоа, таа е изградена во цврсти рачки, овозможувајќи ви да зафат кошница цврсто, така што можат да носат и да се движат на кошница околу со леснотија.Кога не е во употреба, тоа може да биде укината и одговара на полица лесно, заштеда на простор.Перат Алишта Попречи - оптимален начин да се исчисти облека попречи е да се избрише со крпа натопена во топла вода и потоа исушете го на сонце или во близина на радијатор.За тврдоглави дамки, можете да ги отстраните со малку сода бикарбона паста и топла вода.Се користи како играчка за складирање, ќебе кошница, куче играчка складирање и дома организаторот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата