PureWater Филтри Замена Вода Филтер Кертриџ, Јаглен Активира, Сет од 8

PureWater Филтри Замена Вода Филтер Кертриџ, Јаглен Активира, Сет од 8

Во магацинот
DEN 287.28
Од стоката:

Сет од 8 јаглен вода филтер касети со Pure Water Филтри.Го подобрува вода во подготовка Системи.Компатибилен со Keurig 2.0 brewers.За најдобри резултати, заменете секои 2 месеца или 60 резервоарот refills.За еднократна употреба.Телефон за поддршка и доживотна гаранција обезбедена.Направени во САД, произведени од страна на Pure Water Филтри.Чувајте ги вашите подготовка систем работи непречено со овој сет на Pure Water Филтри замена на јаглен вода филтер касети компатибилен со Keurig 2.0 brewers.Направени од јаглен, тие се специјално дизајнирани за подобрување на вода во вашата подготовка системи.За да го користите, едноставно ставете кертриџ во водата на филтерот за собрание и ја вметнете во вашиот вода резервоарот.Спакуван во собата на осум, овие вода филтер касети треба да се замени секои два месеца или 60 резервоарот refills. 8 Замена Касети.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата