Gelindo Изолирани Хидратација Ранец Пакет со 2.5 L BPA Free мочниот Меур - го Задржува Течноста да се Излади До 4 Часа, Вода Ранец за Планинарење Кампување Велосипедизам, Трча

Gelindo Изолирани Хидратација Ранец Пакет со 2.5 L BPA Free мочниот Меур - го Задржува Течноста да се Излади

Во магацинот
DEN 959.76
Од стоката:

полиестер.патент затворање.ИЗОЛАЦИЈА ОДДЕЛ со 2.5 L ВОДА мочниот МЕУР : Просторен доволно за складирање на вода на мочниот меур и други предмети, како lunchbox и облека.Изолација на преносот на топлината помеѓу вашиот назад и мочниот меур, ова задебелена хидратација на преградата за да може ефективно да се задржи течноста да се излади до 4 часа.Доаѓа со BPA-free течење-доказ за 2,5 L вода мочниот меур да се задржи вашето тело хидриран во текот на целиот отворено авантури.МУЛТИ-СКЛАДИРАЊЕ СЛОЕВИ : Дизајнирана со четири големи прегради, изградена-во слоеви и други различна големина и намена водени џебови, овој пакет може лесно да се продавница сè вашата потреба за ден-долг или во текот на ноќта патувања.Сите ваши предмети може да се чуваат на организиран и лесно да се пристапи.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Со отворен простор и поштенски џеб во предни можете да ги чувате и да ги преземат работите како крпа или чадор надвор погодно кога пешачење или велосипедизам.Главната преграда и средно оддел работа големи за да ги задоволат вашите складирање на потреби како што се 13-инчен лаптоп, i Pad, Итен облека, мантил, отворено капи, прва помош колекции за активности на отворено.УДОБНО НОСЕЈЌИ СИСТЕМ : Ергономски конкавна воздух мрежа назад соочи панели и дише прилагодливи рамо ремени овозможуваат струење и подобро да одговара на вашите врати, ветува пријатно и удобно сите-ден носат, дури и кога целосно вчитани. 100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА : Доаѓа со Gelindo е 100% задоволство гаранција и лесен-за-се постигне услуги на клиентите.Одличен подарок за вашето семејство или пријатели, за мажи & жени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата