Симпатична Транспорт Автомобил Сина Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче Новородените

Симпатична Транспорт Автомобил Сина Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Големина : 20*27 инчи,Преносни Голема Промена Подлога.Преносни : пелена подлога со Велкро може да бидат обесени во шетач,Џебови за Пелени Патување Мат.Симпатична Дизајн : програмот За менување на подлога набори во спојки, па тоа може да биде многу дискретно.Тоа е стилски и модерен дизајн, а доаѓа во две неутрални бои, па тоа може да биде совршен за мајки и татковци, а не обратно,како и за бебе момчиња и девојки.Премиум Квалитет : преносни менување на мат е водоотпорен и лесно да се чисти за одлична хигиена,и тоа е исто така многу издржливи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето.Луксузен Бебе Постелнина : менување на подлога се дизајнирани и направена од 100% Полиестер материјал кој е супер меки со богата боја сатурација дека нема да избледи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето.Belive Finds Преносни Менување на Подлога Водоотпорен Бебе Патување Мат за Девојка Момче Новороденче Големина : 20*27 инчи,Преносни Голема Промена Подлога; Преносни : пелена подлога со Велкро може да бидат обесени во шетач,Џебови за Пелени Патување Мат; Симпатична Дизајн : програмот За менување на подлога набори во спојки, па тоа може да биде многу дискретно.Тоа е стилски и модерен дизајн, а доаѓа во две неутрални бои, па тоа може да биде совршен за мајки и татковци, а не обратно,како и за бебе момчиња и девојки; Премиум Квалитет : преносни менување на мат е водоотпорен и лесно да се чисти за одлична хигиена,и тоа е исто така многу издржливи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето; Луксузен Бебе Постелнина : менување на подлога се дизајнирани и направена од 100% Полиестер материјал кој е супер меки со богата боја сатурација дека нема да избледи.Тоа е удобно и сигурно да застане на тестот на времето.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата