LXLXCS Сила за Обука Барови Мускулите Тренер Тренингот Бар со Броење Уред, Невкусна, Рака Сила за Обука Род Погоден за Семејството Фитнес и Губење на Тежината 0726

LXLXCS Сила за Обука Барови Мускулите Тренер Тренингот Бар со Броење Уред, Невкусна, Рака Сила за Обука Род

Во магацинот
DEN 997.92
Од стоката:

[МОНТАЖНИ] Монтажни роман дизајн и лесен за користење, лесен за чување. [ВИСОКА ЈАЧИНА на АНТИ-КРШЕЊЕ на СТАКЛО ВЛАКНА] вибрирачкото род е направен од високо-сила стаклени влакна.По повтори тестови, тоа не е лесно да се скрши, убава и издржливи.TPR се справи со е поудобно да се одржи.Со должина од 160cm, тоа може да произведе речиси 300 вибрации во минута за време на вежбање, која е безбедна и ефикасна. [ПРИНЦИП НА ДЕЈСТВУВАЊЕ] Тресење на фитнес бар произведува висока фреквенција на вибрации.Резонанца може да дејствува на длабоко мускулите на телото.Тоа може да се вежба за мускулите на целото тело без трчање или скокање да се постигне брзо и ефикасно фитнес ефект. [ИНОВАТИВНИ МЕТОД ВЕЖБА] Воз длабоко мускулите преку висока фреквенција резонанца, што ќе ви овозможи да се вежба за целото тело и брзо да стигнат до вашиот масти горење отчукувањата на срцето.Се истрае во петнаесет минути на ден, за да се изгради совршена фигура.Тоа е идеален избор за луѓе кои не сакаат да се вежба енергично, но alwant да се вежба. [ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ЛУЃЕ] Пакет содржи : 1* фитнес бар.Оваа едноставна и ефикасна вежба метод е погоден за луѓето од сите возрасти.Младите луѓе може да се изгради совршено тело, дебелите луѓе може да согорувате масти да се губат телесната тежина,.Бренд : нема потреба за скапи, сложена спортска опрема, ремени, тегови или pulleys.Работи само со бар, наскоро ќе се чувствуваат мускулите горат и да почнете да уживате со вашиот нов тон, фит тело.Вежба за само 15 минути дневно за целото тело тренингот.Фитнес бар е лесен за употреба и е идеален за секој од професионални спортисти да насловна фитнес фанови.Користете го за спортски тренинг, фитнес подобрување, и целокупната благосостојба.Можете да користете ја лентата за многу различни exercises.By примена на повеќе или помалку сила во бар, можете да го прилагодите нивото на тежина за да одговараат на себе.Не пропуштајте ја вашата вежба режим кога сте далеку од дома.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата