KUAIE Оградата Скалите Безбедност Пребивање, Безбедноста на Децата Нето, Носат-Отпорни, Бела Најлон Јаже Нето Брануваа Заштита Нето Боја : 5cm мрежа, Големина : 1x1m(3x3ft)

KUAIE Оградата Скалите Безбедност Пребивање, Безбедноста на Децата Нето, Носат-Отпорни, Бела Најлон Јаже Нето

Во магацинот
DEN 339.84
Од стоката:

Дизајн : миленичиња безбедност нето има еден мал дијаметар, и саќе дупка дизајн не го блокира линија на погледот,соодветна големина држи на балкон вентилирани и кул во жешките летни.Употреба : се користи за децата качување обука, деца, е да падне за превенција, употреба на крошна тенди, употреба на партиција огради, скали заштита, итн.Солиден и издржливи : цврсто заврзана, не-токсични материјали, анти-ултравиолетови.Издржлив материјал : затворен заштитна нето се направени од мека и силни најлон јаже.Лесно да се справи со : лесно да се инсталира и транспорт, при што не треба да го користите, само превиткајте го за лесно складирање, перат.БРЕНД : KUAIEProduct Име : Пет Безбедност Нето-1. Јажето нето-е лесно да се инсталира, поврзување со железни или дрвени огради и прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна balconies2. Оваа трајни безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Безбедно да се заштитат децата, домашни миленици или toys3. На декоративни коноп нето се изработени од еколошки материјали, што нема да има ефект врз здравјето на baby Product листата : 1x безбедност јаже net Rope Дупка Простор : 10см, 5cm, 3cm Rope дебелина : 10cm мрежа-6mm3cm, 5cm мрежа-5mm Colour : white Safe Мрежа Материјал : Nylon After-Продажба на Услуги:Најдобра услуга за вас.Било какви прашања или проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга во рок од 24 часа да ви даде задоволително решение(Враќање/замена/надоместок).Ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата