Harilla 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Двострано Нокти Датотека Нокти Алатка за Нега на Ноктите

Harilla 2 парчиња од не ' Рѓосувачки Челик Двојно Двострано Нокти Датотека Нокти Алатка за Нега на Ноктите

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Совршен резултати : датотеката е многу погодна како нога датотека, e.g за да го отстраните calluses на врвовите на вашите прсти и, исто така, поднесе пети ноктите - Особено погоден за дебели ноктите.Издржливи : се должи на цврстината на материјалот (нерѓосувачки челик), на disinfectable и sterilisable датотека е многу издржливи.Ноктите на грижа : прав-обложени датотека е многу нежна и заштитата на порите на ноктите, за разлика од конвенционалните датотеки, која солза на ноктите.Должина : 13cm / 5.11 инч.На двете страни : ноктите датотеката може да се користи на двете страни и има казна и многу крупни страна - за поднесување дебели ноктите и callus.Опис : На двете страни : ноктите датотеката може да се користи на двете страни и има казна и многу крупни страна - за поднесување дебели ноктите и callus. - Нокти за нега на : прав-обложени датотека е многу нежна и заштитата на порите на ноктите, за разлика од конвенционалните датотеки, која солза на ноктите. - Издржливи : се должи на цврстината на материјалот (нерѓосувачки челик), на disinfectable и sterilisable датотека е многу издржливи. - Совршени резултати : датотеката е многу погодна како нога датотека, e.g за да го отстраните calluses на врвовите на вашите прсти и, исто така, поднесе пети ноктите - Особено погоден за дебели ноктите.Спецификација : - Должина на : 13cm / 5.11 инчен - Дебелина : 2mm Package Вклучува : 2 Парче од не ' Рѓосувачки Челик Помине File Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата