[2 ПАРЧИЊА] PET Пластика Екран Заштитник за 2021 Seltos Навигација со Автомобил Екран Инфозабавниот Центар Touch Screen Protector Висока Чистота (8In)

[2 ПАРЧИЊА] PET Пластика Екран Заштитник за 2021 Seltos Навигација со Автомобил Екран Инфозабавниот Центар

Во магацинот
DEN 323.52
Од стоката:

★ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со GPS navigators на 2021 Selto. ★НАМАЛУВАЊЕ НА ОТПЕЧАТОЦИ SMUDGES.Помешани со oleophobic слој, кој repels масло лево од вашиот отпечатоци од прсти и додава дополнителен мазност на навигација на екранот. ★УЖИВААТ ВО КАВГА-БЕСПЛАТНО ЧИСТЕЊЕ.Да се задржи вашата GPS екран заштитник јасно и нема прашина, едноставно да го избрише тоа со микрофибер крпа.Не треба да се користи штетни супстанции за чистење. ★ОСТРИ И ЈАСНИ ВИЗУЕЛНИОТ.Инсталирање на екранот на поклопецот не ќе влијае на бојата, иконата за големина на екранот на допир и можностите на вашиот GPS екранот.Тоа само ќе го задржи безбеден од прашина, гребнатини, масло, вода и отпечатоци од прсти, итн. ★ПАКУВАЊЕ ЛИСТА : 2 парчиња Навигација Заштитна фолија + Инсталација помошни алатки+ Squeegee картичка. 2021 Seltos Навигација со Автомобил на Екранот на Допир Заштитна Фолија Заштита на вашите Очи Зошто Ви е Потребна за Навигација на Екранот Заштитник?Намалување на Отпечатоци дупка со Екранот.Заштита на вашиот екран од Гребење,Експлозија и Остатоци.Брани вашиот екран од нафта или други валкани работи,Намалување на вашите очи е замор.Кога ќе се вози со вашиот прекрасна девојка/момче,можете да го видите своето лице од него.Она што ја прави заштитник филм толку посебен? 1.Ултра-тенки, дебелината нема да влијае на чувството на Допир,мазна и подобро чувство на допир. 2.HD Транспарентен максимална наплата на боја, за да се донесе јасна и точно навигација корисничко искуство,со висока дефиниција и голема издржливост. 3.Лесно да се инсталира,Автоматски Адсорпција да може ефективно да се намали отпечатоци и масло, hydrophobic како и балон за слободни.Кој Автомобили одговара за екран? 2021 Seltos Навигација на екранот (Специјализирани за Оригинални Навигација со Екран Заштитник / Автомобил GPS Систем Екран Заштитник /Навигација со екран на Допир за Заштитник / екран на Допир Панел Екран Заштитник /monitor екран заштитник / LCD Екран Заштитник и Инструмент-Таблата Екран Заштитник / Dashboard Screen Protector) Пакет : 1 X Навигација со Екран Заштитник 1 X Инсталација Помошни Алатки(Пластични Морон*1,Прашина Отстранување Налепници*1,Влажни Избрише*1,Микро-Влакна Ткаенина за Чистење*1) Напомена : Пред да се направи нарачката,бидете сигурни дека вашиот екран е оригинален тип.Ние, исто така, ја прифати изменуваат,pls кажете ни го вашето барање.Ако сте се сретнале некој проблем, за време на користење,pls ни кажете,ние ќе ви одговори што во прво време.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата