RETYLY Челик Заштитник на Ракавите за 1/8 Инчи Кабел Оградата, Дрво Мислења, DIY Balustrade T316 Морски Одделение 64 Пакет

RETYLY Челик Заштитник на Ракавите за 1/8 Инчи Кабел Оградата, Дрво Мислења, DIY Balustrade T316 Морски Одделение

Во магацинот
DEN 1267.20
Од стоката:

Направи челичното јаже погледнете повеќе мазна.ОДДЕЛЕНИЕ за КВАЛИТЕТ : 316 заштитник ракав за спречување на челичното јаже вибрации.Внатрешен Дијаметар : 5 мм Должина : 2cm.ДОБАР ИЗГЛЕД : Совршен приклучиш на дупка.Доаѓаат со 1/4 инчи вежба малку.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата