VICASKY 6 Ролни Гроздобер Хартија Washi Ленти Декоративни Запечатување Налепници Лепило Маскирање Лента Налепници Decals за DIY Занает Scrapbooking Весник Дневник Albus Лаптоп

VICASKY 6 Ролни Гроздобер Хартија Washi Ленти Декоративни Запечатување Налепници Лепило Маскирање Лента Налепници

Во магацинот
DEN 201.36
Од стоката:

Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, многу практично во употреба.Доволно количество и исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Лесно да се позиционира и да се отстрани без никакви остатоци.едноставен изглед дизајн, но многу практични во украсување употреба, која носи голема погодност за вас.Можете да ја исечете соодветна должина, во зависност од вашите DIY потреби.Опис Оваа точка е лепило за хартија лента наменета за декорација употреба, која е убава, трајни и мулти-.Можете да ги користите за декорација на вашиот подарок кутии, подарок кеси, тетратки, фото албуми и други ракотворби.Ќе падне во љубов со неа.Карактеристики - Материјал : Хартија - Големина : 4. 10 X4. 10 X1. 70cm - Боја : Избрани Боја - Со парична казна изработка, не е лесно да се носат и солза, многу практично во употреба.- едноставен изглед дизајн, но многу практични во украсување употреба, која носи голема погодност за вас.- Лесно да се позиционира и да се отстрани без никакви остатоци.- Можете да ја исечете соодветна должина, во зависност од вашите DIY потреби.- Доволно количество и исто така можете да ги споделите со вашето семејство и пријатели.Пакет Вклучувајќи 6 x Ролни на Налепници.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата