Црна Дрвени Слика Рамки Дома Ѕид Декорација Вертикална Банери со Црно-Квадрат

Црна Дрвени Слика Рамки Дома Ѕид Декорација Вертикална Банери со Црно-Квадрат

Во магацинот
DEN 911.76
Од стоката:

【Големина】 : 16" x 12"инч. 【Материјали】 : Висок квалитет на дрво. 【Лесно да се чисти】 : Избришете со сува крпа. 【Опсегот на употреба】 : Подобрување на декорација во вашата дневна соба, гостинската соба, перење соба, канцеларија, викендичка, на плажа-тематските бања или било каде во вашиот дом. 【Нашата услуга】 : Било кој квалитет на проблем или незадоволни со нашите производи, ве молиме да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.Ние ќе се реши тоа за вас, додека не се задоволни.висок квалитет на цврсто дрво рамка, трајни, галерија-стил на предниот дел од рамката има стакло и силна назад да се задржи на е лесно, брзо и да вчитате слики, карти и да хоризонтално и фото рамка може да биде на ѕидот хоризонтално, вертикално, за на портрет и слики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата