24Pcs DIY Помине Уметност Помине Уметност Помине Печ Краток Балет Т Trapezoid Европски И Американски Украси за Жени и Девојчиња(F)

24Pcs DIY Помине Уметност Помине Уметност Помине Печ Краток Балет Т Trapezoid Европски И Американски Украси

Во магацинот
DEN 1730.40
Од стоката:

✅【Пакет Содржина】- пакетот доаѓа со 24 PCs на лажни нокти совети, достапни во различни стилови, со цел во разни бои, што е доволно количество и избрани бои за да одговара и да креирате сопствени помине уметност. ✅【Стил на Дизајн】- ноќта на Вештерките стил, Овие вештачки нокти се дизајнирани во облик на долг ковчегот со убава тебе бои.Тие, исто така може да се кастри и претставки до посакуваната должина, или форма за да одговара на вашите нокти, Елегантен и природни бои, око-фаќање и шармантна, боја никогаш нема да исчезнат, може да ви послужи за долго време. ✅【Супериорен Квалитет】 - Нашите Притиснете на Ноктите е направена со Високо-Одделение Смола материјал, Без мирис, Еколошки.Издржливи и не е лесно да се нула, ништо нема да му наштети на вашите нокти и може да се вклопат и да се вашите природни нокти, безбеден и сигурен да се применуваат, ќе ви даде убав маникир искуство. ✅【Лесно да се Примени】- Прво, чисти ноктите за да се обезбеди вашите нокти се суви и чисти, следната изберете соодветна големина лажни нокти, за секој прст, и да ги применуваат на вашите природни нокти со лепак, почекајте додека да играат улога на врзивен материјал е сув, тогаш вашите прекрасни помине уметност е завршен.Конечно, вашите нокти може да биде повеќе природни и шик, лесно да се работи, и заштеда на време. ✅【Широко Апликации】- ноќта На Вештерките лажни нокти совети се одлични за професионални помине техничари на Ноктите Салон и нокти љубители на уметноста Дома, DIY.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одличен за Свадба/ноќта на Вештерките/Божиќ/Партии/Костим топката/итн.Производ продажба точка:Пакет Содржина : Доаѓа со 1 кутии на ноќта на Вештерките стил лажни нокти, секоја кутија содржи 24 нокти во 12 големини и 1 лепак,доволно да се создаде панк стил помине уметност работи.Ноќта на вештерките Елементи : Нашата вештачки нокти совети се дизајнирани со пајаци, скелети, духови и други обрасци, кои се полни на ноќта на Вештерките елементи и да се создаде готски атмосфера, која може да додадете шарм за вас за ноќта на Вештерките или други тема партии.Квалитет на Материјалот : Овие ноќта на Вештерките вештачки нокти се направени на квалитетот АБС материјал кој може да траат со недели,безбедно и без мирис, трајни и дише, тоа не предизвика непријатност на ноктите или кожата.ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ПРСТИ : 12 различни големини се нудат во секоја кутија, и со цел да одговара на повеќето видови на нокти, тоа овозможува да се најде ноктите на правото големината на прстите и се погодни за повеќето луѓе да се применуваат, дизајн помине уметност со доверба.Широк спектар на апликации : Целосна покриеност на лажни ноктите е широко се применуваат во ноктите салони, козметички салони и лични DIY дома, погоден за различни стилови, како што се тема партии, proms, датира, особено убава декорација за ноќта на Вештерките.Пакет содржи : 1 x 24pcs ноќта на вештерките лажни ноктите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата