Нови Lon0167 Црвени Пластични Избрана Maple Leaf Стил сигурен ефикасноста Дома Декоративни Вратата Затка Doorstop(id:b49 б8 е2 8d8)

Нови Lon0167 Црвени Пластични Избрана Maple Leaf Стил сигурен ефикасноста Дома Декоративни Вратата Затка Doorstop(id:b49

Во магацинот
DEN 87.84
Од стоката:

Пакет Содржина совршен во изработка : 1 x уредни Вратата Затка. 60c1d82009132198 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Оваа Врата Носителот има умерена цена врати безбедно на отворена за изработка заштита на ѕидовите и да спречи врати се препорачува од треснувајќи затвори.Со шармантна Maple Leaf Дизајн, вратата затка, исто така, голем украс во домот.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата