TomaiBaby 5Pcs за Безбедност на Децата на Рака не се Заклучи на Бебето Бесплатен Кабинетот Заклучи Лепило Брави за Мебел Кујнски Печки Тоалетни Седишта Транспарентен

TomaiBaby 5Pcs за Безбедност на Децата на Рака не се Заклучи на Бебето Бесплатен Кабинетот Заклучи Лепило Брави

Во магацинот
DEN 294.96
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Висок квалитет на детето доказ безбедносни брави двострано лепливи ленти, стабилна инсталација.Добро stickiness, бебе безбедност кабинетот заклучи без лепак и нема знаци.Мали пролет контрола затворач, фрижидер дете брави опашката може да ротира 360 степени.Едноставно моделирање деца фрижидер резиња и транспарентен тело се направи повеќе шик.Посебен бебе доказ кабинет заклучување за отворање на вратата, спречување на децата од отворањето на кабинет вратата на волја.Description Baby Фрижидери Безбедносни Брави Фиоки Latch Анти-малку Кабинет Вратата Locks Features-Големина : 9.6x4x1.3cm,3.77x1.57x0.51in-Материјал : PC-Боја : Transparent Package Including5 x Безбедносни брави.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата