battlelife,Една Врата Вилушка Бања Кабинет Бела,Бања Кабинет Модерна Вилушка Тип на Кујна Храна Бања Кабинетот на Белата Една Врата Водоотпорен Складирање Кабинети

battlelife,Една Врата Вилушка Бања Кабинет Бела,Бања Кабинет Модерна Вилушка Тип на Кујна Храна Бања Кабинетот

Во магацинот
DEN 1864.80
Од стоката:

Ова е едноставен, модерен стил на една врата на ѕидот кабинет.Овој кабинет е направен од висок квалитет, тешко МДФ плоча, и е водоотпорен и влага-доказ.Една врата крстот стил на дизајн.постојат два слоја во средината на првиот слој за фиксен слој одбор, главно за да се подобри стабилноста на кабинетот, вториот слој за активниот слој одбор, може да се прилагоди според своите потреби, Тоа може да биде поставен во голем број на бања прибор, садови резерви, сите видови на дребулии.Овој вид на кабинетот е мулти-употреба на кабинетот, кои може да се стави во бањата, како на бања кабинет или стави во ресторан како храна кабинет.Тоа може да се користи како тоалет ковчегот, јадат ковчегот, тремот ковчегот,со Висок квалитет, со висок квалитет,Лесен за инсталација.Тоа може да се користи како тоалет ковчегот, јадат ковчегот, тремот ковчегот,со Висок квалитет, со висок квалитет,Лесен за инсталација.Спецификации : 1. Материјал : Мдф 2. Боја : Бела 3. Димензии : (15.8 x 11,8 x 31.5)" / (40.13 x 29.97 x 80.01)cm(L x W x H) 4. Вратата Големина : (13.5 x 27.6)" / (34.29 x 70.01)cm(L x H) 5. Првиот Оддел Висина : 9.1" 6. Нето Тежина : 20.94 кг / 9.5 кг Пакет Вклучува : 1 x Бања Ковчегот 1 x Додатоци Пакет 1 x Инструкции.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата