shamjina Лен Платно Масло Акрилик Акварел Про Хоби Сликарство Протегала Платно - како што е опишано+Другите, 0.38 m

shamjina Лен Платно Масло Акрилик Акварел Про Хоби Сликарство Протегала Платно - како што е опишано+Другите,

Во магацинот
DEN 335.76
Од стоката:

Слој на платно е бранеа многу пати ,не јазли ,без пукнатини и сликарството искуство е добро.Имаме 3 димензии ширина за вас да се избере : 0.38 m ,0.48 m ,0.58 m,само изберете соодветна големина што ви треба,секое парче должина од околу 2 метри/2.2 двор.Парична казна изработка ,уредни рабови ,внатрешниот слој на платно има фиксен слој ,па платно не се појави расфрлани.Нема истекување на нафта ,цена-ефикасен ,одговараат за вежбање ,учење и професионален сликарство,и одговара за нафта ,акрилик уметнички слики.Квалитетот Лен помеша материјал маслото платно ,направена од природни лен со солидна боја.Опис : Квалитет на Лен помеша материјал маслото платно ,направена од природни лен со солидна боја . - Без масло истекување ,цена-ефикасен ,одговараат за вежбање ,учење и професионален сликарство,и одговара за нафта ,акрилик уметнички слики. - Слој на платно е бранеа многу пати ,не јазли ,без пукнатини и сликарството искуство е добро - парична Казна изработка ,уредни рабови ,внатрешниот слој на платно има фиксен слој ,па платно не се појави расфрлани - имаме 3 димензии ширина за вас да се избере : 0.38 m ,0.48 m ,0.58 m,само изберете соодветна големина што ви треба,секое парче должина од околу 2 метри/2.2 двор.Спецификација : - Материјал : Лен - Должина Околу 2м/2.2 yards Package Вклучува : 1 Лен парче Платно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата