Raogoodcx 360pcs М2.5 Машки Женски Најлон Хексадецимален Spacer ќор-сокак Завртки Орев Асортиман Комплет со Кутија (Најлон М2.5)

Raogoodcx 360pcs М2.5 Машки Женски Најлон Хексадецимален Spacer ќор-сокак Завртки Орев Асортиман Комплет со

Во магацинот
DEN 263.76
Од стоката:

Висок Квалитет Најлон Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Ореви Комплет.Различни Големина на М2.5 ќор-сокак машки женски.Пакет Количина : 360pcs.Со Пластична Кутија.Висок Квалитет Најлон М2.5 Хексадецимален Socket Head Кап Завртки Ореви Комплет.М2.5 вкупно 360 Компјутери.Дојде со пластична кутија : М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(6mm + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(8мм +6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(10мм + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(12mm + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(15mm + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(18mm + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(20mm + 6mm) 20pcs М2.5 Најлон машки-женски ќор-сокак(25мм + 6mm) 20pcs М2.5 завртки (M2.5 x 6mm) 80pcs М2.5 ореви 80pcs.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата