Jastore Деца, Момчиња и Девојки UPF50+ Safari Сонцето Шапка Дише Кофа Шапка Лето Игра Шапка

Jastore Деца, Момчиња и Девојки UPF50+ Safari Сонцето Шапка Дише Кофа Шапка Лето Игра Шапка

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Материјал : Изработени од Полиестер материјал.Мека удобно и дише дизајн.Големина : Одговара за 6 Месеци-4 Години.X Мали(Одговара 6-12 Месеци),Мали(Одговара На 1-2 Години),Средна(Одговара 2-4 Години),Големи(Одговара 4-6 Години).Оваа Капа штити очите, носот, устата и вратот, совршен за внатрешна и надворешна употреба, како што се риболовот, кампување, велосипедизам, готвење, се работи.Додека не го користите, вие само може да се симнат и да ја користите како обично дневно сонце заштитни сонцето шапка.Било каков проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас!.Повод : Одлична за сите активности на отворено и секојдневно носење.За повик за секојдневно носење,бебе туш,роденден,свадба партија,и така натаму.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата