N/A Магла-Соочуваат Мат Кармин Без Купот на Усна Стаклен Шминка Поставите Светла навлажнувачки навлажнувачки Кармин Кармин #C003豆沙色

N/A Магла-Соочуваат Мат Кармин Без Купот на Усна Стаклен Шминка Поставите Светла навлажнувачки навлажнувачки

Во магацинот
DEN 456.00
Од стоката:

1 полу-мазна, половина-неми и издржливи. 2 бои полна, деликатни шминка усна.На 30 бои се опционални. 4 Природни растителни суштина, со шминка усна. 5 Исплакнете со вода без fainting шминка, долготрајна шминка, не е лесно да ги тргнеме шминка.состојки : Витамини, Multivitamins Бои : #C001 лубеница, #C002 грејпфрут, #C003 грав песок, #C004 сецкани мажи, #C005 портокал, #C006 тиква, #C007 млеко чај боја, #C008 слива боја, #C009 позитивни red, #C010 тетка боја спецификации : нормален спецификации рок на траење : 3 години боја класификација : .

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата