TAJIMA Комунални Ножеви & Ножеви - 10-pack (Црна) 3/8 Razar Црна Кутија Машина Snap Ножеви со Премиум Калено Челик и Безбедноста на Сечилото Фармацевт - LCB-30RB

TAJIMA Комунални Ножеви & Ножеви - 10-pack (Црна) 3/8 Razar Црна Кутија Машина Snap Ножеви со Премиум Калено

Во магацинот
DEN 159.36
Од стоката:

10 X ПОСИЛНИ - Подебели ножот за да ја пратите директно и се спротивстави на рушењето.ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ ЧЕЛИК - SK-120 Висока јаглероден челик за сила и супериорен сечење на работ на перформансите.ЈАПОНСКИ СТИЛ КАЛЕЊЕ - Зацврстен и понатаму зацврстуваат и зајакнување на ножот и сечење на работ.ЖИЛЕТ ОСТАР РАБ - Напредно мулти-чекор острат да се формира razor-остри сечење на работ.МУЛТИ ЦЕЛ СЕЧЕЊЕ - Оптимизиран за сечење base, дрво, хартија, пластика и други дебели материјали.За прецизно сечење и парична казна материјал за сечење, идеален за работа со Хартија, Филм и други Тенки Материјали.Жилет-остри акутна агол ножот кој ги интегрира премиум челик, Јапонски стил калење и мулти-чекор острат да се произведуваат исклучително мазна и парична казна квалитет на намалување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата