KOWAKA Бебе Троседот Перница Поддршка Седиште Покрие Кадифен Стол Учење да Седат Удобно Деца Гнездо Издувам Перат Без Додатен Лулка Стол Подароци за Бебе (Еднорог)

KOWAKA Бебе Троседот Перница Поддршка Седиште Покрие Кадифен Стол Учење да Седат Удобно Деца Гнездо Издувам

Во магацинот
DEN 791.76
Од стоката:

Новороденото седи поддршка на столот е дизајниран според слон и така натаму, тоа е добар подарок за бебето, бебето ќе биде среќен да се седне и да игра.Бебето седишта троседот се зголеми пред две дупки на бебето троседот да се направи бебе?s нозете и телото послободни; бебето ќе научи да седи на стол зголемување на висината на грбот може да им помогне на поддршка на бебето?s назад и заштита на нивните ' рбетот, така што тие можат да седат повеќе удобно.Анти-се лизга на дното на babysitting перница може да ја спречи вашата доенчиња од лизгање на подот; -Две меки рачки е удобен за бебето да носи, тоа може да обезбеди чувство на сигурност кога бебето ги искористи две рачки.Кожата-friendly кристал супер мека ткаенина, се чувствуваат деликатна, не го намали коса, не исчезнат.Производот е со 24-месечен грижете се-бесплатна услуга за клиентите.Ве молиме контактирајте со нас ако има нешто што ве прави незадоволни, ние ќе бидеме сигурни дека за да се одговори во рок од 24 часа и да се обезбеди соодветна решенија.Деца Бебе Поддршка на Седиштето Седи До Мека Столица Перница Троседот Кадифен Перница Хранење Покрие Бебе Име : Бебе учење чаир Ткаенина материјал : Кристал Руно Производ фил : PP памук Големина (по пополнување) : Пред висина 35cm / 13.8 во, назад висина 40cm / 15.7 во, база 50*54cm / 19.7*21.3 во Производ функција : Бебе да научат да седат, подарок, итн Изборен Стил : Девојка, Жаба, Еднорог, Верверица, Слон, Зајакот, Свиња, Хрчак, Крава, Fox Пакет се Вклучени : (Не се Вклучени Додатен) 1 x Седиште Седат Мека Столица Перница Забелешки : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 2.Поради различни следи и светлосни ефекти, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа во слики.Ви благодариме!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата