Cheeko Flatroof Кабината, Медиум

Cheeko Flatroof Кабината, Медиум

Во магацинот
DEN 2703.12
Од стоката:

Шарки Покрив за лесен пристап и чистење.Прилагодлив на нозе нерамни површини.Лесно Собранието - Квалитет Третирани Дрво.Карактеристики - Шарки Покрив за лесен пристап и чистење - се Прилагодува на нозе нерамни површини - Лесно Собранието - Квалитет Третирани Дрво - Полна боја за пакување Големина (L) 41" X (Б) 26" X (H) 28" Погоден за Лабрадор големина кучиња.Внатрешниот Живот Димензии : 93x57x55cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата