Мултифункционален Спин Четка Кофа Нерѓосувачки Челик 360 степени се Вртат Кат Четка Со Ротирачки Кофа Тркала Дома Чистење Алатки Прилагодливи Стигнале Справи со По

Мултифункционален Спин Четка Кофа Нерѓосувачки Челик 360 степени се Вртат Кат Четка Со Ротирачки Кофа Тркала

Во магацинот
DEN 2320.80
Од стоката:

*По можност PP задебелена барел, многу издржливи, се Зголеми на барел за да се спречи јавните,Пол обратна уред, сушење повеќе санитарни.Удобен канализација, канализација не нечисти раце. *Големи ролери + прилагодливи влече прачка за полесно движење, Стигнале четка показател за различни висини и полесно ракување.Голем број на тротоарите (дрво кат / плочка / цемент површина) е погоден. *Задебелена и поголеми влакна памук главата, повеќе апсорпција на вода, посилни detergency. 13 L голем капацитет, елиминирање на проблеми на чести вода промени, чистење поефикасно. *360° универзална ротари четка фах +180° rotatable четка главата за лесно завршување на секој мртов агол. *Уживаат чистење - домаќинство чистење може да биде лесно да се направи со спин четка & кофа чистење на системот.Тоа ќе ви донесе поинакво искуство и да се направи полесно чистење.Дојде и да купам тоа наскоро!. 【Спецификации】Боја : Зелена+Сребро+Black Material : ПП, АБС, Нерѓосувачки Челик, Fiber Mop Глава : 35cm /14"(appr.)Род Должина : 98-128cm(прилагодливи)Кофа Големина : (L) X(W) X(H) 48 X28 X27cm /19"X11"X11"(стан.)【Пакет се вклучени】1 X Mop1 X Празни Bottle1 X Bucket1 X англиски јазик Прирачник【Известување】- ве Молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.- Ве молиме да се разгледа актуелната големини во листата како слики се генерално зголемена да се покаже детали.- Поради различни производство серии, детали за производот може да биде малку различен.Ако се земе предвид разликата, ве молиме да се купи тоа внимателно.- Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ви благодариме за вашето разбирање.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата