Tubtrugs SPMICBL Флексибилни Сина Микро .37 Литар/12.5 Унца Капацитет

Tubtrugs SPMICBL Флексибилни Сина Микро .37 Литар/12.5 Унца Капацитет

Во магацинот
DEN 30.48
Од стоката:

2 Удобност Зафат Се Справува.Флексибилни Страни за Обликување Од Ѕид или на Подот.Засилен Ребра за Дополнителна Сила.Храна Одделение Контејнер.Не-Токсични, Играчка Безбедно.Опис на производот Tubtrugs се оригинални 2-ракува кади, кои се најмногу корисни алатка за илјадници работни места низ домот, градината, или jobsite.На Tubtrug е одлично за превоз, мешање, фрлаат, scooping, малтерисување, складирање, миење, градинарството и домашни миленици.Листата на користи за вашите Tubtrug е буквално бескрајни!Се користат од страна на професионалци насекаде, Tubtrugs се фантастични за многу тешки работни места и се користи од страна на пејзаж gardeners, градители, plasterers, механика и рибари.Две исклучително силна рачки и флексибилни тело направи ракување со Tubtrug многу полесно од било нормално кофа или када.Tubtrugs имаат засилен ребра за екстра моќ и супер-силна удобност зафат се справува.Овие тешки момци се, исто така, фрост-доказ и УВ-отпорни.Од Производителот Tubtrugs се оригинални 2-ракува кади, кои се најмногу корисни алатка за илјадници работни места низ домот, градината, или jobsite.На Tubtrug е одлично за превоз, мешање, фрлаат, scooping, малтерисување, складирање, миење, градинарство, и домашни миленици.Листата на користи за вашите Tubtrug е буквално бескрајни!Се користат од страна на професионалци насекаде, Tubtrugs се фантастични за многу тешки работни места и се користи од страна на пејзаж gardeners, градители, plasterers, механика и рибари.Две исклучително силна рачки и флексибилни тело направи ракување со Tubtrug многу полесно од било нормално кофа или када.Tubtrugs имаат засилен ребра за екстра моќ и супер-силна удобност зафат се справува.Овие тешки момци се, исто така, фрост-доказ и УВ-отпорни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата