F Fityle Лесно Игла Felting Комплет, англиски јазик Наставата & Videos,, Пена Мат Компактен Волна, Влакна Felting потрошен материјал за Возрасни Почетници - Пингвин - Стил 1

F Fityle Лесно Игла Felting Комплет, англиски јазик Наставата & Videos,, Пена Мат Компактен Волна, Влакна

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

* Доволно волна и лесен доволно за почетник да заврши со тоа, чекор по чекор. * Комплет вклучува : доволно волна, 1x висока густина пена подлога, англиски настава, 4x игли, телефон рака и очите. * Премиум квалитет на природна волна, светли бои, без грутки, безбедно и еко-пријателски за секого употреба. * 100% 66s волна. (Видео туториал беше прикажан на настава, едноставно скенирање на qr код). * Исто така, може да биде прекрасен деца ден подарок за вашите деца или роденденски подарок за вашите пријатели.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 100% 66s волна. (Видео туториал беше прикажан на настава, едноставно скенирање на qr код) - Комплет вклучува : доволно волна, 1x висока густина пена подлога, англиски настава, 4x игли, телефон рака и очите. Премиум квалитет на природна волна, светли бои, без грутки, безбедно и еко-пријателски за секого употреба. - Доволно волна и лесен доволно за почетник да заврши со тоа, чекор по чекор. - Исто така, може да биде прекрасен деца ден подарок за вашите деца или роденденски подарок за вашите пријатели.Спецификација : - Пена Подлога Големина : прибл. 11.5x8.5x3cm / 4.53x3.35x1.18inch - Готовиот Производ Големина : Висина прибл. 5.5 cm / 2.17 inch Package Вклучува : 1 Парче Игла Felting Kit Note : Ова е само материјал за пакување, треба да се заврши со себе.Поради светлосни ефекти, следи светлината , контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата