Коли 220L Погодна за Отворен Виткање, на Четири Тркала Тешки-Должност со Сите-Теренско Гуми, Прилагодлив Рачки, Погоден за Кампување, Плажи, Градини, Шопинг

Коли 220L Погодна за Отворен Виткање, на Четири Тркала Тешки-Должност со Сите-Теренско Гуми, Прилагодлив Рачки,

Во магацинот
DEN 1228.80
Од стоката:

【Висок квалитет】 : 600 D Оксфорд ткаенина, силна абење отпор, рѓа-доказ челична рамка, со силно влијание и сила. 【Погоден за сите терени】 Можете да го користите тешки плажа/кампување опрема да се искачи на многу стрмни на пистата падина во планините, и тоа е многу сигурен и има силна контрола. 【Off-road тркала】 : воланот има ширина од 10cm и тежина од 630g со dual-имајќи тркала.Претставата е значително подобрена е и стабилноста на возилото е подобрена. 【Прилагодливи лост】 : висина и агол може да се прилагоди по волја да се исполнат повеќе потреби.Лост на вредноста се префрлате и тока се лесно да се работи. 【Едноставна Виткање】 : Едноставна три-чекор виткање.По складирање, тоа може да биде ставен во багажникот или во аголот од собата.Ако е потребно, можете исто така да се земе возови, автобуси, итн.На мултифункционален виткање количка е кампување возило специјално дизајнирани за кампување.Користење сосема нови материјали за да се избегне загадувањето на животната средина.Широк спектар на употреба : се користи во многу наврати во секојдневниот живот, како што се кампување, плажи, градини, шопинг, семејни излети, домашни миленици, итн.-Производ параметриИме : Собирање и виткање камп cart Material : 600 D Оксфорд ткаенина + железо pipe Product додатоци : рамка + крпа торба, дното плоча, складирање bagsmall : Прошири големината на телото : 90*52*50cm Folded големина : 28*34*70cm Weight : 12 KGCapacity : 120 Llarge : Прошири тело големина : 110*60*65cm Stored големина : 34*26*82cm Weight : 17 KGCapacity : 220 L.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата