ТРОЈАНСКИ ENZ Spermicidal Подмачкано Кондоми, 36 Count

ТРОЈАНСКИ ENZ Spermicidal Подмачкано Кондоми, 36 Count

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

Еден 36 смета кутија на ТРОЈАНСКИ ENZ Оклоп Spermicidal Кондоми.Класичен дизајн, кој работи за да се заштитите од несакани бремености и сексуално преносливи инфекции (Спи).Nonoxynol-9 spermicide работи како дополнителна заштита од несакана бременост.Изработени со врвен квалитет латекс.Електронски се тестираат за да се помогне да се обезбеди сигурност.ТРОЈАНСКИ ENZ Оклоп Spermicidal Кондоми имаат класичен дизајн, кој работи за да се заштитите од несакани бремености со додадена заштита на spermicide.Nonoxynol-9 spermicide работи со врвен квалитет латекс да ви даде дополнителна заштита од несакана бременост.За дополнителна безбедност, постои посебен резервоар крајот.Тие исто така по електронски пат тестирани за да се помогне да се обезбеди сигурност и помогне да се заштитат вас и вашиот партнер од сексуално преносливи инфекции (Спи) додека играте.Вклучува една 36 смета кутија на ТРОЈАНСКИ ENZ Оклоп Spermicidal Кондоми.ТРОЈАНСКИ Бренд кондомот Америка #1 кондом, доверлив повеќе од 100 години.ТРОЈАНСКИ Бренд промовира безбедна и здрава, и се забавуваат на сексуалниот живот.Од кондомот да vibrators да мазива, Trojan Brand е посветен на доставување на иновативна технологија, висок квалитет на производи кои нудат задоволство и заштита.ВНИМАНИЕ : Spermicidal лубриканти се за екстра заштита од бременост.Spermicidal масла не се за ректален употреба или повеќе-отколку-еднаш-на-ден вагинална употреба.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата