PYNER Тренингот Sandbags со Прилагодливи Тежина Додатен Кеси со 25 Кг - 75 Кг, Тактички Обука Тежина Торби за Вежбање Климатизација Crossfit, или Личен Тренер

PYNER Тренингот Sandbags со Прилагодливи Тежина Додатен Кеси со 25 Кг - 75 Кг, Тактички Обука Тежина Торби

Во магацинот
DEN 936.00
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 【Ултра Трајни Материја】Оваа sandbag тренингот е отпорна на кинење,триење и песок истекување поради мулти-слој за шиење процес направени од 1000 Denier (1000 D) Обложени CORDURA Најлон Ткаенина,силна крои и патент затворање да се обезбеди трајност и перформанси.Покрај тоа,внатрешниот кеси се опремени со двојно Велкро која е многу издржливи,обезбедување не песок истекување. 【Професионален Дизајн】Тоа опремен со 7 ергономски дизајнирани рачки за да се обезбеди разновидност на контрола опции за вашиот тренинг и подобро да ја заштитите вашата зглоб во исто време.Мажите и жените можат да користат торба за прилагодливи пондерирана вежби прават лесно.Lunges,Deadlift,Клеча,Burpee,Грабне,Пајакот,Надземни притиснете,Чекан cur,Носат,скок,лифт,се кандидира,за најдобар ab,нога и рака резултати!обука со sandbags помага состојба & изгради стабилност,сила и ефикасноста во други спортови. 【Лесно да се Чисти】надворешното пакување е лесно да се мијат и да допринесат удобно и здрава вежба.Исто така,внатрешниот резервоарот се направени од водоотпорен материјал,тоа може да дејствува и како војска обука sandbag,дозволувајќи им да го користите за повеќе време на отворено, без средства за чистење. 【3-Спецификации】Достапен во 3 големини-25lb/60lb/75lb,можете да изберете точниот торба за вашето ниво на подготвеност и обука цели.Овие вреќи песок тешки тренингот додатоци одговараат за сите фитнес нивоа,frombeginners,средни на повеќе напредни.својата совршена подароци за вашите firends и љубовници. 【По-продажбата на Гаранција】Ако наидат на проблеми со квалитетот во текот на користењето на, ве молиме слободно да контакт.Ние ќе го организира слободен reissues.Под нормална,ние гаранција услуга животот на најмалку една година!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата