10 Парчиња - Cosmas 4304SN Сатен Никел Кабинет Хардвер/Bifold Bi-пати Вратата Преголеми Плоштадот Knob - 1-11/16 Плоштад

10 Парчиња - Cosmas 4304SN Сатен Никел Кабинет Хардвер/Bifold Bi-пати Вратата Преголеми Плоштадот Knob - 1-11/16

Во магацинот
DEN 1665.60
Од стоката:

Висок Квалитет Сатен Никел Заврши.Должина : 1-11/16".Ширина : 1-11/16".Проекција : 1-5/16".Polybagged со 1" Монтажа Завртка Вклучени.Cosmas Хардвер е начин да се оди при дизајнирање или одредување до вашата кујна или купатило.Тие не го прават ни наплаќаат непотребни ознаки за нивниот хардвер како некои други големи брендови се направи.Затоа, ви дава голема хардвер по цена која можете да си го дозволат.Оди напред, се споредат, ние се осмелувам.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата