10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 00107 Црна Мачка Главата Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons

10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 00107 Црна Мачка Главата Дрвени

Во магацинот
DEN 285.60
Од стоката:

10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 00107 Црна Мачка Главата Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons.Илјадници накит одлуки шарм, шиење копчиња на мојата продавница, ако ви се допаѓа оваа точка, додадете вашите омилени. : ).Материјали : Дрво, Боја : како Фотографија ( повеќе бои ).Големината на секоја копче : (Aprox.) : 15 x 20 x 9mm,(19/32"x25/32"x11/32").Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ. 10 КОМПЈУТЕРИ за Шиење Поими Материјали сврзувачки елементи Копчиња се Шие На 00107 Црна Мачка Главата Дрвени Облека Декорација рачно изработени Бележник Boutons.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата