EuisdanAA Силикони Аквариум Корални Декорација, 3.9-Инчен, Зелена(Decoración де корални де silicona став acuarios, 3.9 pulgadas, верде

EuisdanAA Силикони Аквариум Корални Декорација, 3.9-Инчен, Зелена(Decoración де корални де silicona став acuarios,

Во магацинот
DEN 377.04
Од стоката:

Корални Украс; Материјал : Силикон.Главната Боја : Зелена.Овална Димензии : 16 x 10cm/6,3" x 3.9" (Wx H).Тежина : 169g(Peso : 169g.Пакет Содржина : 1 x Корални Украс(Contenido del paquete : 1 x adorno де корални.Euisdan AA Силикони Аквариум Корални Декорација, 3.9-Инчен, Green Artificial корални украс е за риба резервоарот декорација, направи вистински гребен средина за вашите риби.Одличен избор за аквариум декорација.Опис на Spanish Decoración де корални де silicona став acuarios, 3.9 pulgadas, verde Adorno де корални; Материјал : silicona Color директорот : verde Tamaño ovalado : 16 x 10 cm / 6,3" x 3,9" (ancho x алто) Peso : 169g Contenido del paquete : 1 x adorno де корални.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата