EuisdanAA Силикони Аквариум Риба Резервоарот Море Корални Anemone, 5.3, Сина(Pecera де silicona став acuario, anémona де корални марино, 5.3, azul

EuisdanAA Силикони Аквариум Риба Резервоарот Море Корални Anemone, 5.3, Сина(Pecera де silicona став acuario,

Во магацинот
DEN 225.36
Од стоката:

Име на производ : корални украс; материјал : меки силиконски, керамички.Боја : сина, бела; дијаметар(прибл.) : 13.5 cm/5.3".Висина(Прибл.) : 8cm/.3.1";база Дијаметар : 3.9 cm/1.5".Тежина : 128g(Peso : 128g.Пакет содржина : 1 x корални украс(Contenido del paquete : 1 x adorno де корални.Euisdan AA Силикони Аквариум Риба Резервоарот Море Корални Anemone, 5.3", Blue Offers реални сценографијата без да се расправаме на чување на живи растенија, риби кои може да се јадат или uproot.Керамички база има чакал цврсто да се задржи на растенијата во местото во вода со жолтата точка на крајот на корални добро друштво за вашите риби.Опис на Spanish Pecera де silicona став acuario, anémona де корални марино, 5.3", azul Nombre del producto : adorno де корални; материјал : silicona blanda, cerámica Color : azul, бланко; diámetro (aprox.) : 13,5 см / 5,3"Altura (aprox.) : 8 см / .3,1"; Diámetro де ла база : 3,9 cm / 1,5"Peso : 128g Contenido del paquete : 1 x adorno де корални.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата