Бони Z. Леонардо Мачка Уши Headband-W-Bow

Бони Z. Леонардо Мачка Уши Headband-W-Bow

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

ОДГОВАРА : Девојки, дами и жените.ПОВОД : Одмор страни како што е ноќта на Вештерките и Божиќ; Фаза перформанси како што се училиштето; Секојдневниот живот, како што прават нагоре или миење на лицето итн.Тоа е толку корисно!.Удобно широк флексибилни headband опфатени со мека ткаенина, со симпатична мачка уво на секоја страна, па се корисни за секојдневниот живот или партии!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата