Kirei Суи Бебе Девојки и Момчиња 1 Оној Првиот Роденден Круна Headband

Kirei Суи Бебе Девојки и Момчиња 1 Оној Првиот Роденден Круна Headband

Во магацинот
DEN 119.76
Од стоката:

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Приближната мерења : 3" високи страна 3" широк.Круната headbands се во прилог удобно слаби еластична и со цел да се носи околу задниот дел од главата, зад ушите. (Не се под брадата).Партија круна доаѓа со glittery еден на светло сина сјајот на круната во облик на шапка.Една круна headbands се совршен додаток за половина роденден прослави, незаборавни фото пука и секој ден забава за облекуваат.Светло Сина, Сребрена една Круна Headband.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Тие се еластичен така можете да ги користите за сосема извесно време!Една Големина одговара за NB-3 Y.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата