Xdodnev Кригла Носителот Кафе Рек Кафе Носителот Чај Постави Штанд Јадења Организатор Ковано

Xdodnev Кригла Носителот Кафе Рек Кафе Носителот Чај Постави Штанд Јадења Организатор Ковано

Во магацинот
DEN 437.28
Од стоката:

Ова поедноставување на модерен дизајн купот на решетката да се држи до 6 кафе или чај чаши.Одлично за организирање чаши во вашата кујна и заштеда на простор во исто време.Оваа кригла држач, се направени од издржлив железо, која ќе трае многу долго и ќе даде најдобра поддршка за вашите чаши.На дното лента е наменета да се одржи чаши и чинии за лесни за складирање.Тоа, исто така, може да се користат како накит екранот решетката да им помогне на екранот белегзии, прстени и други мали накит предмети.Кригла Носителот Кафе Рек Кафе Носителот Чај Постави Штанд Јадења Организатор Ковано Железо Кригла Drainer Складирање Сушење Рек Организатор Десктоп Рек Стојат Опис Ова поедноставување на модерен дизајн купот на решетката да се држи до 6 кафе или чај чаши.Одлично за организирање чаши во вашата кујна и заштеда на простор во исто време.Оваа кригла држач, се направени од издржлив железо, која ќе трае многу долго и ќе даде најдобра поддршка за вашите чаши.На дното лента е наменета да се одржи чаши и чинии за лесни за складирање.Тоа, исто така, може да се користат како накит екранот решетката да им помогне на екранот белегзии, прстени и други мали накит предмети.Карактеристики - Боја : Златна. - Материјал : Железо. - Size : како што е прикажано - Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!Пакет Вклучувајќи 1 x Железо Кошница.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата