Видео Врата Камера, LOFICO 2К WiFi Безжично Полнење на Батеријата Напојува Врата Камера со Безжична Свири, Движење Откривање, Ноќ Визија, 2-Начин Аудио, Поддршка на Локалн

Видео Врата Камера, LOFICO 2К WiFi Безжично Полнење на Батеријата Напојува Врата Камера со Безжична Свири,

Во магацинот
DEN 311.04
Од стоката:

【ПИР Движење Откривање & Ноќ Визија】 LOFICO видео врата камерата ќе ви испрати порака кога некој се движат во пред врата камера.Опремени со IR сензорот и LED, врата ви дозволува да ги преземе фотографија и снимање на видеа во денот или ноќта.Чувајте вашиот дом безбедно во текот на ноќта. 【100% Wireless & Безжична Свири】 Изградена-во 10000m Ah батерија и се поврзува со 2.4 GHz, Wi-Fi(не поддржува 5 GHz Wi-Fi), инсталирање и поврзување на безбедносна камера се 100% безжична.Таа, исто така доаѓа со безжична свири и батерии, па можете да поставите врата камера насекаде и не треба да користите USB. 【2К Широк Агол Леќа & двонасочна Аудио】 LOFICO видео врата камерата е опремена со 166° Широк Агол Леќа, која може да ви обезбеди со вистински 2К high-definition видео квалитет.За да бидете сигурни дека вашиот заштита престојува до околу часовникот.Вграден МИКРОФОН & Говорник, без разлика каде сте секогаш може да се зборува за посетителот или кој е тонови(не поддржува Алекса привремено). 【Лесно да се Инсталира & Користете】 Овој безжичен врата камера трае помалку од 5 минути за да се постави без да се користи било комплицирано tools.Преземете Cloud Edge Апликација на Google Play/App Store, пријателски Стан работењето и детални quick start водич може да ви помогне да го користите тоа брзо(⭐Напомена : не го поддржуваат Алекса и Google Асистент).Преку лесно скенирање на QR код на Cloud Edge, Можете да ги додадете членовите на вашето семејство на групата споделување на home security врата телефон стан. 【Сигурна Двојна Складирање】 LOFICO smart врата, исто така, го поддржува и двете локални 6-128 GB Micro SD картичка (Треба да се купат одделно) и Cloud складирање.Можете да изберете на кој начин сакате да ги зачувате.Ти никогаш нема да пропуштите еден момент со далечинскиот управувач и репродукција на видео со шифрирана Облак услуга каде и да сте.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата