Побогати-Р HDMI Преклопник KVM Switch,2 во 1-Out KVM Switcher HDMI Адаптер Splitter Конвертор Двојна USB Влез 3840 x 2160 на 30Hz,HDMI Splitter KVM Switcher со Вграден-во ESD Заштита Електростатско

Побогати-Р HDMI Преклопник KVM Switch,2 во 1-Out KVM Switcher HDMI Адаптер Splitter Конвертор Двојна USB Влез

Во магацинот
DEN 933.36
Од стоката:

Поддршка два HDMI, два USB влезови и еден HDMI излез, како HDMI адаптер поддржува глувчето и тастатурата за внесување.Компатибилен со HDMI 1.4 б, HDCP 1.4 и DVI, HDMI switcher е видео резолуција што е до 3840 x 2160 на 30 Hz.HDMI конвертор поддржува аудио формати, вклучувајќи LPCM2 / 5.1 / 7.1 CH, Dolby 5.1 CH.Вграден-во ESD електростатско заштита, аудио излез може да избере било кој влезен код, plug and play, без возачот се бара.HDMI дво-и едно-out KVM switch за да се поврзете HDMI high-definition слики и USB сигнали на две компјутер силите на switcher, така што на два компјутери може да го споделуваат екранот и сет од тастатура и глушец, во исто време, погоден за канцеларија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата