Јајце Лажици од не 'Рѓосувачки Челик Еспресо Лажици од не' Рѓосувачки Челик Мали Лажици за Чај Кафе Десерт Сет од 6

Јајце Лажици од не 'Рѓосувачки Челик Еспресо Лажици од не' Рѓосувачки Челик Мали Лажици за Чај Кафе Десерт

Во магацинот
DEN 359.76
Од стоката:

ЈАЈЦЕ ЛАЖИЦИ - Направени од одличен квалитет, од нерѓосувачки челик, тоа е цврсти, трајни, цврсти и здрави.Секој пакет вклучува 6 јајце лажици.Големина : 0.9*5.6 во.ФУНКЦИОНАЛНА ЛАЖИЦИ - Тоа може да се користи не само за scooping надвор вкусни јајце, но исто така и како лажичка, лажичка кафе и десерт лажица.РАЗНОВРСНА ГОЛЕМИНА - Тоа го прави меко варени јајца лекување.Прилично се справи полесно да лажичка вкусни јајце.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА И ЧИСТЕЊЕ - Убава форма и gleaming нерѓосувачки челик завршница ќе ви даде подобро искуство и направете го тоа лесно да се мијат со рака.ПРИЛИЧНО ПОДАРОК - Елегантен облик и дизајн натпревари јадења совршено.Тоа е еден убав избор за вашето семејство и пријатели.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата