QiancArolBD Хексагонална Полица, Ѕидот за Складирање Багажник, Геометриски Ѕид Монтирани Полица, Модерен Нордиските Стил Складирање Полица, Стилски Соба Оркестарот за ?

QiancArolBD Хексагонална Полица, Ѕидот за Складирање Багажник, Геометриски Ѕид Монтирани Полица, Модерен Нордиските

Во магацинот
DEN 239.76
Од стоката:

【Високо-квалитетни Материјали】Нашите полици за складирање се направени од високо-квалитет дрво и железо, кои се стабилни и издржливи, имаат долг животен век, се добро направени, и таписерии и убава. 【Креативен Дизајн】На геометриски дизајн на чување на решетката е многу текстура, со мазни линии, и изгледа многу напредна.Тоа е и уметнички и убава.Тоа е идеален за дома чување на производот. 【Делокруг на Примена】Оваа складирање кутија е многу практична.Погоден за домашни, спална соба, канцеларија, дневна соба, купатило.Оваа складирање решетката може да поставите некои мали објекти, како што се вештачки цвеќиња, ароматерапијата, кукли, итн., да се направи вашиот дом повеќе убави и чисти, и да ви донесе добро расположение. 【Одличен Подарок】Ова е практичен и убав подарок што може да се даде на вашето семејство, љубовници и пријатели.Тоа е погоден за Денот на Мајката, Денот на Вљубените, роденден, годишнина и така натаму. 【Нашата Услуга】 Ако не сте задоволни со нашите производи или било какви други прашања.Нашата служба за корисници тим ќе одговори во рок од 24 часа.Ако објектот е оштетен или има сериозен квалитет проблем, 100% пари гаранција за враќање ќе бидат обезбедени.Опис : Лесна, заварување и двојна шестоаголна шаблон дизајн, оваа железо складирање носителот изгледа исклучителна, стилски и е одлична за декорирање на вашиот ѕид.Кој силно засилување, цврст и здрав, ова хексагонални складирање решетката може да се сместат мали дребулии да се задржи вашата соба чисти и уредно.Изработени од железо и дрво материјал, ова хексагонална полица е издржлив и носат-отпорни.Постојат 3 големини за да изберат, кој се С, М и Л. е погодна за домашни, ресторан, канцеларија, библиотека, хотел и така натаму.Точка Име : Хексагонална Shelf Material : Дрво,Iron Size Детали : S : 17cm x 9.5 cm x 14.5 cm/6.69" x 3.74" x 5.71" (Прибл.) М : 24cm x 9.5 cm x 20.5 cm/9.45" x 3.74" x 8.07" (Прибл.) L : 28cm x 10.5 см x 25cm/11.02" x 4.13" x 9.84" (Прибл.)Белешки : Оваа полица е обесени на ѕидот со лесна ноктите и нема кука дупки.Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Хексагонална Полица(Другите Не се Вклучени) 2 x Лесна Ноктите.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата