VASAGLE Лебди Полица 2 Сет, Гроздобер Ѕид Полица, Виси Полици Ѕид Монтирани, за Слики, Украси, во дневната Соба, Кујната, Ходникот, Entryway, Бања, Селски Браун ULWS24BX-2

VASAGLE Лебди Полица 2 Сет, Гроздобер Ѕид Полица, Виси Полици Ѕид Монтирани, за Слики, Украси, во дневната

Во магацинот
DEN 719.76
Од стоката:

ЗА ВОЗЉУБЕНИ ОРКЕСТАРОТ : Прашина исклучите вашиот сакан семејни фотографии и да им даде место да блесне на ова постоечкиот ѕид полица.Во 15.7" долг и способни да се држи до 22 lb, вашите омилени книги, украси, Цд-а, зачини, и многу повеќе може да сите биде убаво се прикажува на екранот.ОКО-ФАЌАЊЕ : Оваа рустикални браун ѕид полица не е само за одржување на вашата декорација, тоа е декорација себе.Дали го имате во вашата дневна соба, канцеларија, ходникот, кујна, или, да бидеме искрени, сите од горенаведените—тоа сигурно да го фати очите.ОНА ШТО ЗА МОЈОТ ЅИД? : Ние знаеме дека вие не сакате да се справи со проблеми на возење на хардвер продавница.Тоа е зошто овој ѕид полица доаѓа со ѕид подлога за цврсти ѕидови како бетон и тула, како и за домови направени од studs и base.СОБРАНИЕ НАПРАВИ ЕДНОСТАВНА : Ако VASAGLE би можело да има име, тоа ќе биде Погодност.Со нумерирани делови, детални упатства, и е подготвен во само неколку едноставни чекори, ќе можат да ја имаат оваа подвижна полица постави во ниеден момент.Надвор од Подот?Погледнете Нагоре!Ако мислите дека вашиот подови се недостаток на простор што ви треба за друг високи полица да покаже исклучите вашиот украси, фотографии, збирки, или кујна зачини, погледнете го вашиот ѕид!Користете го овој 15.7"L x 7.9"W x 1.5"H, рустикален стил постоечкиот ѕид полица во вашата дневна соба и да покаже исклучите вашиот семејни фотографии, во бањата да се одржи сапуни и toiletries, или во кујната за зачини.Два Типа на Ѕид Подлога Различни домови имаат различни ѕидови, бараат различни подлога за поддршка на вашите негува украси.Како резултат на тоа, имаме додадени во ѕид подлога за двете цврсти ѕидови и base со studs.На овој начин, можете да го поставите на овој ѕид полица право надвор од кутијата, без потреба да одат до продавница и да добиете на материјали што треба.Спецификации - Боја : Селски браун - Материјал : МДФ (Средна Густина Fiberboard), Железо Заградата - Size : 15.7"L x 7.9"W x 1.5"H (40 x 20 x 3.8 cm) - Тежина : 3.3 lb (1.5 кг) - Макс.Капацитет : 22 lb (10 kg) Пакет Содржина - 2 x Полица - 1 x Собранието комплет - 1 x Инструкции VASAGLE Белешки - Инсталирање на полица строго во согласност со упатствата. - Тоа е силно се препорачува да се инсталира на полица на цврст ѕид или на studs. - Не ставајте дебели предмети на полица.Ако сте во потрага да се направи вашиот подот организирани, погледнете оптимизирање на вашиот ѕид.Овој сет од 2 постоечкиот ѕид полиците може поддршка до 22 lb секој од вашите негува украси, книги, зачини, toiletries, и повеќе.Рустикален дизајн на полиците натпревар различни стилови, вие само треба да се одлучи каде да се стави тоа—во дневна соба, кујна, бања, ходникот, или дури и на сите погоре.Потребни се само неколку едноставни чекори, тоа е лесно да се инсталира и да ги красат во моментот кога тој ќе пристигне.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата