MR16 GU10 LED Светилки, Lustaled 5W Црвени LED GU10 Сијалица 120V GU10 База ЛЕР Рефлектори, 120° Зрак Агол 50W Халоген Светилки Еквивалент за Пејзаж Песна Вдлабнати Осветлување (3 Парчиња

MR16 GU10 LED Светилки, Lustaled 5W Црвени LED GU10 Сијалица 120V GU10 База ЛЕР Рефлектори, 120° Зрак Агол

Во магацинот
DEN 303.84
Од стоката:

[Технички Карактеристики] : MR16 GU10 LED Светилки, глобална напојување за AC100-130 V директно, светла Боја : Црвена, creats посебна атмосфера за партија одликувања;. [Добри Топлина Дисипација] : Нашата MR16 LED пејзаж сијалица е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, добри топлина дисипација, треперење-бесплатно, без UV и IR зрачење, еколошки;. [Energy Saving] : 5 W GU10 LED светлото на рефлекторите сијалица е еднакво на 50 W халоген крушка, ви помогне да заштедите над 90% на електрична енергија сметка;. [Лесна Инсталација] : Стандард GU10 база, plug and play, едноставно замени традиционалните GU10 халоген светилки;. [Широка Примена] : Совршено за Пејзаж, Вдлабнати Лименки, Рефлектори, Песна осветлување, Downlights, Уметнички Галерии, Општа намена, Хотели, Музеи, Канцеларии, Сала за состаноци, Ресторани, Мало, Таванот Тела, Патот светла, итн.Исто така се идеални за се користат како декорација за Божиќ ноќ на Вештерките партија.Моќност : 5 W.Led диоди : 72pcs висока осветленост 2835 SMD чипови.Димензија : φ50*57 MM.Влезен Напон : AC 100-130 V.Светла Боја : Црвена.Светилки База : GU10. Зрак агол : 120°.Пакување од 3 Lustaled GU10 LED Рефлектори.Нашите MR16 LED пејзаж сијалица е направен од високо квалитетни алуминиумски материјал, треперење-бесплатно, без UV и IR зрачење, со добри топлина дисипација, животната средина пријателски.Совршен за Пејзаж, Рефлектори, продажба на Мало, Песна осветлување, Уметнички Галерии, Downlights, Хотели, Патот светла, Музеи, итн.Исто така се идеални за се користат како декорација за Божиќ ноќ на Вештерките партија. 5 W GU10 LED светлото на рефлекторите сијалица е еднакво на 50 W халоген крушка, ви помогне да заштедите над 90% на електрична енергија сметка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата