DiCUNO ST64 E26 Lumiled LED Светилки, 60W Противвредност, Гроздобер Филамент чисто Стакло Стил, дневна светлина Бела 4500K, Стандард База 6W Dimmable Светилки, 700LM, Антички Ретро Оркеста?

DiCUNO ST64 E26 Lumiled LED Светилки, 60W Противвредност, Гроздобер Филамент чисто Стакло Стил, дневна светлина

Во магацинот
DEN 359.76
Од стоката:

☑️【Енергија-заштеда на】 Di CUNO E26 Lumiled крушка, одлична замена за 60 вати блескаво светилки, освен 90% на електрична енергија сметка.Животен век до 25000 часа, заштеда на пари на замена на светилки често.Без УВ/ИНФРАЦРВЕНАТА светлина, меркур, без зрачење, it' s добро за животната средина. ☑️【Мазна Затемнување 0%-100% 】На E26 LED Сијалица Dimmable светлина е целосно затемнување од 0% до 100% и може да се вклопат за повеќето од ПРЕДВОДЕНА dimmer, давање исклучи атмосфера природна бела светлина, ги исполнат различни луѓе потреби во различни област, со антички амбиент за вас. ☑️【Голема претстава】 360 степени зрак агол со 8 надгради висока осветленост LED filaments, 4500 K удобност светлина поминува преку јасно стаклен капак, светне вашата соба посветла и направи простор повеќе живописни, природни withing висок CRI 85+.Без треперење, strobe, отсјај, заштита на вашите очи подобро и да се намали напрегање на очите, се создаде удобно мека атмосфера за вашиот дом. ☑️【Ретро Изглед】Верверица кафез filaments со ST64 форма и врвот teardrop дизајн, e26 стандард база, лесно да го инсталирате, голема декоративни осветлување избор за кој било место, како спална соба, дневна соба, купатило, кујна, dinning соба, студија, тремот, ходникот, кафе, продавница, канцеларија, продавница и лустерот, pendant индустриски светлина тела. ⭐【Грижете се-Бесплатно Гаранција】 Di CUNO понуда 3-месечно наплата услуга и 1-годишна гаранција на нашите клиенти.Ако имате било какви прашања со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот.Upgrated filaments.Солидна чисто стакло.Shatterproof пакет.Се користи со LED-компатибилен нежните, ова E26 гроздобер сијалица може да биде целосно затемнети од 0% до 100% .Без треперење при затемнување.CE, Ro HS уверение.Трае до 25000 часа.Енергија-заштеда : Заштеда од 90% на вашата електрична сметка.Дома.Ресторан.Хотел.Лустери.Pendant тела.Ретро осветлување тела.Индустриски стил светилки.Ѕидот scones.Биро светилка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата